Rozmowa – jak nia pokierowac, aby sie dogadac?

Jak mawiał pewien satyryk, „gadana – na to wszystko można załatwić”. I to prawda – dobrze pokierowana rozmowa pozwoli Wam się dobrze poznać, pozwoli Wam się przede wszystkim porozumieć, odkryć wspólne zainteresowania i pasje, a to podstawa do zbudowania dobrej, długiej relacji.Umawiasz się z Ukrainką? Masz łatwiej!Ukrainki to wspaniałe kobiety – otwarte, rozmowne, bezpośrednie, ale niemające w sobie nic z zachodniej wulgarności. To typ partnerki, z którą można łatwo ustalić dobrą relację, a randki online dają jeszcze jeden poważny argument do ręki – rozmowa „pisana” jest zwykle lepiej przemyślana od „mówionej”. Mamy jednak dla Ciebie niewielką ściągę, która pozwoli Ci pokierować rozmową tak, aby osiągnąć porozumienie.

Słuchaj. Tak już jest ułożony ten świat, że to kobiety chętniej mówią, a zwłaszcza Ukrainki. Wielu facetów zgrywa twardzieli, udając – bo zwykle jest to tylko gra – że rola słuchacza nie jest dla nich. I choć każda potwora znajdzie amatora, warto poświęcić dziewczynie więcej uwagi, wysłuchać jej, a nawet zachęcać do dalszego opowiadania. W tym wszystkim możesz bowiem znaleźć jakieś odniesienia do siebie i na tym zbudować całkiem przyjemną relację, ponieważ w czasie takiego prawie-monologu doskonale się poznacie.

Nie pytaj zbyt wiele. Rozmowa to nie przesłuchanie, nie odbywa się z pozycji pytającego i pytanego. Pytaj więc, kiedy to konieczne, ale nie zamęczaj dziewczyny pytaniami, szczególnie tymi, które mogą być kłopotliwe. Na wszystkie odpowiedzi przyjdzie kiedyś czas, nie musicie (a nawet gdybyście chcieli, to i tak nie dacie rady) dowiedzieć się o sobie wszystkiego od razu. Znajomość wymaga czasu.

Serwis randkowy online: samotne Ukrainki czekają na Ciebie – http://girl-ukraine.net

Okazuj zainteresowanie. W realnym świecie potakuje się głową, utrzymuje kontakt wzrokowy i tak dalej. A w internecie? Tutaj trzeba od czasu do czasu coś wtrącić, zadać pytanie, dodać coś od siebie. Chat z Ukrainką nie ma być jej monologiem – pozwól się dziewczynie wygadać, ale niech to będzie prawdziwa rozmowa.

Prowadź rozmowę. Może się wydawać, że pozycja słuchającego nie jest szczególnie uprzywilejowana, ale tak naprawdę każdym zadanym pytaniem możesz zmienić tor rozmowy. Pamiętaj o tym, jakie tematy są bezpieczne, a jakie nie, staraj się swoimi pytaniami zapobiegać w grząskie tereny rozmowy na ciężkie tematy i podtrzymuj dyskusję tam, gdzie dziewczyna czuje się swobodnie (zakładam, że jako facet, znajdziesz w każdej opowieści jakiś kawałek, na którym będziesz mógł się oprzeć, nawet jeśli temat zejdzie na jej ulubione kosmetyki – po prostu spróbuj podzielić jej pasję).Mówi się, że rozmowa toczy się sama, ale tak nie jest. Choćby podświadomie, ale ktoś nią zawsze kieruje. Jeśli chcesz coś konkretnego osiągnąć – a chcesz, bo przecież po to zakładasz konto na portalu randkowym – to musisz wziąć byka za rogi.

11 thoughts on “Rozmowa – jak nia pokierowac, aby sie dogadac?”

  1. She is much more likely to feel more secure in a relationship if she has a friend to turn to in times of need.

  2. It’s important to remember that dating a woman who is 20 years younger than you is not a financial transaction.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *