Čemu se vyhnout při mluvení s ukrajinskými ženami

V tomto článku se dozvíme, čemu je nutné se vyhnout při mluvení s ženami z Ukrajiny. Jak již možná víte, ženy z Ukrajiny jsou v mnoha ohledech tradičnější, než jejich západní protějšky. To se bude odrážet v tématech, kterým je zaručeně dobré se vyhnout, pokud se s danou ženou chcete znovu vidět.

Ukrajina se v současné době nachází v politicky velice obtížené situaci. Země je rozpolcena, a jakákoliv diskuze o politice může rychle eskalovat to závratných rozměrů. Pokud vám zvlášť nezáleží na politických názorech vaší budoucí partnerky, tak se raději tomuto tématu zcela vyhněte. Jestli se ovšem žena sama otevře a vy s ní budete soucítit a souhlasit, není žádný důvod to nepojat, jako příležitost se více dozvědět o tom druhém.

Podobně je na tom otázka víry a manželství. Lidé žijící na západě Evropy si často otevřeně dělají legraci z náboženství a podrývají instituci manželství. Tyto názory by z vás ale mohli v očích žen z Ukrajiny udělat člověka, se kterým není žádná budoucnost. Pamatujte proto stále na to, že odlišné kultury mají odlišného názory a přesvědčení.

Nedním z nejožehavějších témat jsou nevěsty na objednávku. Ukrajina má v očích západní Evropy a Ameriky pověst země, která exportuje krásné ženy na západ pro potěšení mužů. I když nemáte žádný důvod pochybovat o kvalitě vašeho smyslu pro humor, stále je lepší na toto téma nenarážet. To poslední co kterákoliv žena chce, je být považována za prodejnou.

Dále je dobré pamatovat na to, že Ukrajina je plná krásných žen. Jakkoliv vám žena, se kterou půjdete na rande, může připadat jako supermodelka, šance jsou, že doma na Ukrajině je vnímaná, jako průměrná. Smršť komplimentů by rychle mohla vyznít jako způsob jak zapůsobit a dostat se jí co nejrychleji do kalhotek, což je další věc, na kterou není rozhodně dobré tlačit.

Emancipované západní ženy nemají často problém otevřeně mluvit o sexu a skončit s někým v posteli hned na prvním rande není nic extra pozoruhodného. Ukrajinky jsou v tomto ohledu zcela odlišné. Ano, najdou se i výjimky, ale obecně se dá říct, že romantika a gentlemanské chování stále vede.

Posledním, ale možná nejdůležitějším bodem, který musíme zmínit, jsou peníze. Mnoho mužů si myslí, že bankovní zůstatek je klíč k lásce a vášni. Je třeba myslet na to, že skutečně krásné ženy jsou zvyklé na pozornost od skutečně bohatých mužů. Nějaký ten milion sem nebo milion tam už moc velkou roli nehraje. Vyhněte se proto řečem o penězích a soustřeďte se na hodnotnější kvality.